Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pon 08. črc 2024 20:59:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 691 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 23:22:45 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
to je právě to ... myslím, že světlé sedačky do stříbrné Cromy nejsou uplně top volba :) navíc kuchat kompletně celé auto kvuli barvě koberce :D trochu neštastné řešení :) jinak co za ty sedačky přibližně chce?

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 23:23:06 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Jinak proc myslis ze se sedacky z kappy nehodi? me se libi a kdyz natrefim na neco zajimaveho premylslel bych i o tom...
Jinkk z themy jsou trosku jine ale da se to tam dat celkem dobre predni bez problemu a zadni je ten rozdil ze u sedanu byly operky hlav v platu coz je problem ale u kombi byly normalne v sedakach.
Dale moc tech sedacek nebylo sklopnych jako ma croma ale pevne prisrobovynych, predelani jedno odpoledne a jsou sklapeci :)
No tak ja nevi jak ti to s tou kuzi vysvetlit :) asi se kazdemu hodi neco jineho a kazdy jak se mu libi...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 23:31:47 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
neříkám, že z Kappy jsou špatné, ale do Cromy by mi neseděly, takové moc kulaté a zaoblené ... a nezapomínej na zadní lavici, kterou do Cromy nenarveš ;) není to jenom o předních sedačkách a případných pojezdech
no vidíš ... z Themy už ti to komplikujou opěrky, sklápění .. jo sice jde předělat, ale nebude to nikdy top :)
co se týče kůže mi bude stačit, když mi vysvětlíš to, co tě přitahuje na klouzání v sedačce :D nic víc vysvětlovat nepotřebuju, protože sám proti kůži jako materiálu vůbec nic nemám :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 23:38:12 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Takzeza sedacky chce 4tis a foto tady...
http://cid-0fc41d892fa43512.skydrive.li ... da%C4%8Dky
Jsou to ty hezci s tim lepsim prosivanim...

No nevim mam rad kdyz to klouze asi :)

No a te kappy uz jsem se s par lidma bavil melo by se to na sirku vejit ona ta kappa zase nebude o tolik asi sirsi a jestli jo tak to bude delat treba vypln dveri ne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 23:47:50 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
lol :D nevím jestli zobecnění "ona ta kappa nebude o tolik širší" je na místě :D stačí pár cm směrem ven i dovnitř a bud to tam ani nedáš a nebo to bude vypadat hrozně :D ... a co uchyty? :) co délka sedáku nebo opěradla? co profilování těch sedaček a těch bočních dílů, které přiléhají na zadní podběh? to vyřešiš jak? Kappa to 100% nemá stejné ... a to si budeš laminovat a čalounit zvlášt?
Jozi víš co myslím, že je tvůj problém? :) ty na těch diskusních forech vidíš všechny ty projekty a práce a připadá ti to hrozně snadné všechno :) ale ti lidi do toho sypou peníze a většinu volného času, navíc tomu rozumí a mají na to prostory a vybavení, proto se to občas může zdát tak snadné ... jo, taky občas ujedu na myšlence, ale je třeba se z toho potom probudit ... při vší úctě k tobě ... seš fajn týpek, ale sám přiznáváš, že na autě si nic neuděláš, prostory na to nemáš a co je hlavní ... musíš uvážit k čemu to auto máš ... říkáš, že přes týden jezdíš do práce metrem, takže většinou víkendové svezení ... to se ti vyplatí laborovat nad takovýma výmyslama kvůli těm pár km za rok? Jasně, beru ... chceš mít krásné a neobvyklé auto, ale za jakou cenu? :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 23:54:04 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
díval sem se na tu alcantaru ... jsou pěkné, vážně jo, ale za alcantaru dám víc jak za kůži a ještě se tím připravím o sklápění zadních sedaček? protože sem se díval a tohle má celou zadní opěrku v jednom kuse, takže nějaké předělávání tady asi ani nebude na místě :) nemluvě o tom, jestli by tahle lavice z 1 kusu šla vubec do Cromy hodit :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 23:54:09 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
:) no ja nerikam ze tam budu davat sedacky z kappy nejdriv bych to zkusil jestli to pasuje asi 2lidi potvrdily ze by melo prave ty zadky ale nic jiste zatim neni pokud to tam nesedne tak na to samo ze kaslu to da rozum zase tak uzasne nejsou.
Jo to co lidi predvadeji sautama je velice zajimave a je mi jasne ze ja to nikdy neudelam vsak ja taky na toto pohlizim v tom stylu ze bych si to nechal udelat ale coz me u z zacina taky trochu vadit porad neco nekomu davat... neco bych si zkusil sam kdybych mel kde no zanedlouho bude aspon ta garaz lepsi neco nez nic...

A co koukla ses na ty sedacky?
A jinak k te barve alcantary delaly se i treba cerne sede nebo sem videl moc moc krasnou zelenou babicka ji ma na opekani parku pred ohnem aby mela kde sedet :)
Bohuzel byla jenom jedna a jeste nic moc stav :(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 0:03:39 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
jasně .. ale sme zas u toho .. proč vůbec laborovat nad sedačkama z Kappy, když stejně jezdíte hlavně s přítulkou na předních sicnách? A přijde ti Thema málo pohodlná? Má cenu kvůli těm pár km na cestách předělávat a upravovat pulku Themy kvuli sedačkám z Kappy? Tyhle otázky si vždycky musíš položit ještě před tím, než začneš něco dál vymýšlet :)
Říkáš, že vše zamýšlené bys dal někomu udělat :) víš moc dobře co stojí jenom základní práce na motoru a opravy ... to chceš někomu postavit na měsíc auto na dílnu, aby si ti hrál se sedačkama? nebo odstavit auto na rok, aby ti z něj udělali Q4? Nehledě na to, kdo to zaplatí :) lidi si času cení a to tak, že dost
dobře .. říkáš, že budeš mít garáž ... ale uznej, co tam sám zvládneš v té garáži? Pokud nemáš trochu vybavenou dílnu, tak stejně nic moc neuděláš .. vím o čem mluvím :)

Co se týče alcantary ... béžoová je pkěná, ale do stříbrné se podle mě nehodí ... je sice pěkné, že se dělala i černá, ale kde ji sehnat, navíc za splatitelný peníz žejo :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 0:08:41 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
No tak kdyby jsi mel o tu cernou zajem myslim ze by se dala sehnat, jestli chces tak se ti poptam.
A jinak ty sedacky ja moc neresim jako ktere tam budou takove ktere obevim a budou se mi libit tak tam dam a nebudu predelavat pul auta kvuli sedackam to zase ne...
Nejradsi bych tam dal ty jak jsem posilal odkaz na s.bazaru ale snad je do te doby neproda.uvidime a nechame to na osudu ja myslim ze zase tolik lidi takoveto sedacky chtit nebude a tudiz muzu byt klidny ze jeste nejakou dobu je bude mit ten chlapek doma.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 0:10:53 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
neber to, že bych ti kecal do života, to mě může být uplně jedno .. dělej si věci jak chceš, já jen chtěl vyjádřit svůj názor jak to vidím z pohledu nezávislé osoby a trošku tě popíchnout k uvědomění :) všimni si, že i lidi z LK začínají pozorovat tvůj "vymýšlecí talent" :D a to spíš z té negativní stránky :D

tak to neber nijak zle :)

jo, já myslím, že ty sedačky za 10k tam pobydou dosti dlouho ;) to se neboj

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 0:19:29 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Jo jasne nic ve zlem ja jsem proste takovy snilek vzdy si neco vymyslim co by se mi libilo a pak mi akorat lidi reknou at nevymyslim kraviny :)
Ale tak auto davam dokupy postupne to se musi nechat dlouho jsem si uz nic nevymyslel a ted apeluji na to aby to hlavne jezdilo... a s tim i podvozek...
A potom prijde na radu interier a potom jeste kastle na tom je taky co delat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 1:04:14 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
cmelak: tak a je to tady jak sem říkal :) úterý časně ráno a mě prší na auto, které sem v neděli myl :D se na to vyseru ... do školy pojedu busem a bude to :D :D

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 6:49:10 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
No skoda Simmy ze nemas aspon nejaky pristresek kdyz uz ne garaz :( aspon trochu ty auta ochranit pred tim zlovestnym pocasim..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 7:40:35 
Offline

Registrován: čtv 11. čer 2009 12:58:44
simmy ja som ti to vravel!

inak po mojej jazde do cr a domo mi vysla spotreba 7,5 litra to som siel po okreskach hore kopcom dole kopcom zakruty smykom rychlost daleko cez 100vku a po dalnici na slovensku som jej slahal 150+ a vecer po dalnici z ba som jej tlacil plny 200 hehe spotreba super som spokojny

sedacky zadne su nahodene len male problemy s tym boli!

tie zadne diely mi nepasovali myslim tie boky dole je diera na srob na pas a je to nejake kratke keby som to tam dal a hore zackvakol tak mi tam chybalo 6cm do diery co drzi aj pas a tu bocnicu a ked som to dal dole tak vrch bol moc nizko a spodok zlomeny lebo je zase dlhy tak som to vyriesil len nevim preco to tam nesadlo!

a este potrebujem vedet ako zapojit to vyhrievanie natiahnem si plus to je jasne aj relatko pouzijem len neviem zo spodu sedacky co na sluzi myslim tie kable! inak okrem soferovej a tapacirov to mam nahodene, len

PORADTE AKO ZAPOJIT TO VYHRIEVANIE ktory kabel je plus kostra ktore spinac alebo ako to je

THX


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 14:06:27 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
to je divné, že to nesedělo :o/ a jak že si to vyřešil?
jinak to vyhřívání bych netahal přes relé .. tobě to relé nemá co ovládat, vypínač vyhřívání je totiž v samotné sedačce, takže tobě stačí přivést napájení a kostru a tím to pro tebe končí, jinak tomu dle mého názoru nepomůžeš .. kdybys tam dal relé, tak ještě musíš udělat další vypínač, který by spouštěl přívod šťávy do sedaček a osobně se domnívám, že by mělo být dokonce i jedno, kam zapojíš na tom konektoru + a kam - ... jde jen o to, aby se sepnul obvod a spirálky začaly topit, ale to je jenom moje domněnka
jak si zatím s koupí spokojený? neproklínáš mě třeba za něco? :D záměrně sem nic nezatajoval a doufám, že sem na nic ani nezapomněl :) sám víš, že sem se ti snažil o veškerých procesech a chybách poreferovat :) ale pokud je něco, co se ti nepozdává, tak sem s tím :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 14:23:59 
Offline

Registrován: čtv 11. čer 2009 12:58:44
proste to tam ten zado nepasoval mozem odmerat rozdiel tam je ako som pisal vyriesil som to tak ze som to prisrobotval kvazi nie cez sedacky ale pas zelezne ucho co je dole vlastne drzi sedacku ako tak ze je sedacka a to ucho ju len pritiahlo ale je to ok nehybe sa to ani nic

a je to uplne napicu lebo uz som vymenil vsetko okrem mojej :-D tu by som chcel stihnut dufam dneska len chcem aj to ohrievanie spravit

mne islo o toto

viem ze gombik tam je len na co je tam tolko kablov ked tam staci len + /-


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 14:59:33 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
a víš že sme to ani nezkoumal? ono jich tam je v tom konektoru víc jo?
... ted mě napadá .. jestli jeden z nich nepovede k signalizaci na palubce ;) protože při zapnutí vyhřívaní sedadel by ti měla svítit kontrolka na přístrojovce

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 15:44:03 
Offline

Registrován: čtv 11. čer 2009 12:58:44
no vyskusam to na necisto v garazi a uvidime :-D
jako kurva v zigulaku som mal vyhriavane nafukovacie a el. polohovatelne sedacky tak to vymyslim aj tu kurva


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 22:58:44 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Ty zadni sedacky mi taky nejak nepasovaly v theme museli byt nejake upravy. na pasy se davaly takove dost velike podlozky a treba v crome jsem tu diru jak pise cmelak mel nahore a u themy sem ji musel delat dole je tam z druhe strany na to vyznaceny otvor.

Jinak ,,cmelak,, jestli chces ty original kabely tak si napis ale pra e to zadarmo z auta vytahovat nebude no :( ale zase na druhou stranu kolik za to muze chtit ze? nejaky pakatel??? A mel by jsi to original tak jak to my byt zadny bastl tak si rekni...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 12:48:39 
Offline

Registrován: čtv 11. čer 2009 12:58:44
jozev len otazka znie! dam ki tu kabelaz celu tak ako ma byt original a az do pristrojovky?

ak to je cele tak mu nejake € az to dam, ak nie tak tri kable si natiahnem aj sam :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 691 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz