Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 19:57:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: alarm
PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 12:25:14 
Offline

Registrován: úte 29. dub 2014 9:23:25
Prosím potřebuji poradit, nevím si rady s alarmem, mám cromu 2010, 1,9/110 kW a najednou e mi začal spouštět samovolně alarm, začalo to v pátek ve 3 ráno, pak hned v 5 ráno, pak půl dne klid, a zas od 16:00 s to tedy 2 hodiny s mírnými přestávkami, pak zas nic a pak zas druhý den v 10 dopoledne a zas v kuse dokud jsem to nezamčela né dálkou ale klíčkem ve dveřích natvrdo. Dala jsem jí do servisu fiat a tam nic nezjistili a samozřejmě jak naschvál jim nezahoukala ani jednou. Nevím co mám dělat, přece nemůžu čekat když si vzpomene a začne mě zas ječet.. sousedka už na mě zvonila...děkuji za radu jestli někdo ví co s tím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: alarm
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 12:53:31 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. říj 2012 17:39:35
Bydliště: Opatovice
By mě celkem zajímalo, co za servis FIAT to bylo, když závadu nenašli. Pokud je alarm originál od fiatu, měli příčinu naleznout. Obecně vzato bych příčinu hledal buď v nějakém čidle, nebo v samotnem alarmu, kdy alarm ma falesne poplachy. Doporučuji se obratit spíše na lidi, kteří alarmy instalují a poradí více než FIAT servis... Diagnostika problému není jednoduchá, to uznávám. Ale přesnou radu určitě poskytne někdo z oboru.

Jinak prosím admina aby toto téma přeřadil opět do patřičné sekce... Nic ve zlým...

_________________
Fiat Croma II 1,9JTD Multijet 88kW 12/2006
Fiat Marea weekend 1,9 tdi 1998 ex
Fiat Tipo 1,4i.e. ex


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: alarm
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2014 0:58:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. úno 2014 20:35:53
Bydliště: Brno
V diagnostice je mozne deaktivovat alarm.Musis znat ale CODE.

_________________
Fiat Croma 2.4 MultiJet 2006,full optional con tetto panoramico, cerchi in lega da 18,vetri posteriori oscurati, sedili in pelle,navigatore, interf.telefono con comandi radio e cell al volante, 11x airbag,motore in perfette condizioni.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz