Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 22:05:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Serizeni rucni brzdy
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2009 19:15:44 
Offline

Registrován: úte 01. zář 2009 8:46:51
Zdravim,jak seridim krok rucni brzdy tak aby obe zadni kola brzdila stejne?Problem je v tom ze me bud jedno kolo stale pribrzduje nebo to nebrzdi vubec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Serizeni rucni brzdy
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2009 19:57:27 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
no abych ještě doodpověděl na tu otázku v SZ ... každé kolo zvlášť se neseřizuje .. ty vlastně seřizuješ pouze lanko, které vede ke kladce, kterou jsou provlečeny lanka ke třmenům a díky tomu ruční brzda rozděluje rovnoměrně tu sílu .. tedy pokud je vše v pořádku .. takže bych viděl problém bud v samotných brzdách, případně ve špatně průchozím bowdenu nějakého z lanek :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Serizeni rucni brzdy
PříspěvekNapsal: pát 11. zář 2009 17:45:27 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Mam problem brzdi mi ted sem si toho vsiml stale zadni spolujezdcovo kolo je to urcite rucka ja ji skoro nepouzivam no teda vubec jen dneska jsem ji na 10 vterin vytahl a bylo hotovo do prace jsem dojel a citil divny smrad sahnu na kolo a docela horke.
Takze co s tim??? Mel jsem to i na byvale crome a tam mi to nejak 2x rozhybyvali a potom to stejne porad pribrzdovalo a tak sem si rikal ze kdyz koupim nove???? Ale nebude mi to delat taky?? A kolik to asi prijde? A popripade kde do toho mam ted prastit aby to povolilo??? Nemuzu porad jezdit se zatazenou ruckou :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Serizeni rucni brzdy
PříspěvekNapsal: úte 15. zář 2009 18:17:19 
Offline

Registrován: pon 06. dub 2009 22:43:40
mě se ten pazmek taky špatně vracel ,tak sjem si tam udělal takovou pružinku která tomu pomůže ... jinak pomůže vytáhnout lanko a pořádně je rozhejbat ... prolít olejem a tahat .. trochu si s tím pohrát .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Serizeni rucni brzdy
PříspěvekNapsal: čtv 17. zář 2009 17:18:15 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
:) Ja nejsem vubec v tomto ohledu nejak schopny vse znam jen z teorie ale praxe nulova no tak za nedlouho snad bude auto stat uz pod strechou a tak se na to nejak zkusim podivat ale ted jsem s tim nekde jezdil a zda se ze to povolilo a kolo se nehreje ale stejne rozdelat o zkusim kdyz se to podelalo jednou znedlouho se to podela znovu :(
Jinak nove tedy neco kolem 4tis jeden sem se ptal takze na to asi kaslu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz