Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 19:19:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: servo
PříspěvekNapsal: čtv 01. srp 2013 21:00:19 
Offline

Registrován: úte 25. pro 2012 18:41:49
Pred istym casom som tu pisal ohladne serva a dnes som tu uz zasa s prosikom o radu. Pred casom mi svietila kontrolka serva a neslo to,po viacerych navstevach servisov ako znackovich tak aj inych sa nasla zavada v prepojovacom kably udajne medzi pocitacom a riadiacim servrom elektro servo posilovaca oprava cca 100 eur kabel a 30 eur praca.Asi po dvoch tyzdnoch jazdenia servo zasa nefunguje,ale pritom kontrolka nesvietila, tak zasa servisy prekontrolovanie spojov kablov servo riadenia a zas to fungovalo asi dva tyzdne.Ako sa povie do tretice vsetko najlepsie tak uz aj po tretikrat mam zasa problem s posilovacom, kontrolka nesvieti ale raz to funguje a raz nie.Cez den mi to viackrat vypadne a naskoci. V stave ked to nefunguje tak pocut take tupe zvuky zo serva a citit aj jemne tukanie do volantu pri stojacom vozidle pri volnobehu.Tak prosim vas kto sa z niecim podobnym stretol tak nech da radu ako to riesil,lebo ja som uz bezradny a mam toho serva uz plne zuby.Teraz mam strasne vela behania a toto mi robi auto.Piste prosim,predom diky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz