Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 6:33:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Klakson
PříspěvekNapsal: stř 02. bře 2011 17:11:02 
Offline

Registrován: stř 05. led 2011 15:00:55
caute prosim vas neviete niekto kde je umiestneny klason alebo truba lebo mi blbne a nemozem ho nikde najst dakujem, myslim ze je to 1.9TD rok vyroby asi 91


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klakson
PříspěvekNapsal: stř 02. bře 2011 18:33:16 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Nazdarek!Klakson je v levym prednim blatniku.Musis oddelat kolo a plastovy podbehy.Ikdyz klakson netroubi tak by ti melo cvakat relatko v pojistkove skrince pri zkouseni klaksonu.Pokud necvaka tak muze byt zavada v relatku,pojistce klaksonu,propojeni ze sbernych krouzku volantu nebo az ve volantu. Volant bez airbagu ma dva srouby zezadu pro vrchni kryt.Vrchni kryt volantu nepacit!Ulomi se a blbe se lepi.Takze nejdriv musis sdelat plasty sloupku rizeni,aby ses dostal na ty dva srouby krytu volantu-spinace klaksonu.A pokud ti to relatko cvaka,tak to asi uz bude klaksonem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klakson
PříspěvekNapsal: stř 02. bře 2011 19:36:15 
Offline

Registrován: stř 05. led 2011 15:00:55
diky moc no ono sa mi stala taka vec ze mi auto same vnoci trubilo pred barakom na sidlisku az nan niekto privolal policajtov :D som nevedel ze jeto moje...no a prestalo a uz nejde trubit a ten volant to uz som skusal aj som to odlomil aj zalepil :D takze tak...diky za pomoc dufam ze to volako dam dokopy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klakson
PříspěvekNapsal: stř 02. bře 2011 20:02:41 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Znam.Chyba ve volantu.Me takto shorel drat co jde do volantu.Problem je ve spinaci klaksonu-kryt volantu.Az ho oddelas tak jsou v nem dve plechovy plotny mezi kterymi ma byt molitan aby je drzel od sebe.Propojenim tech plechu se spousti klakson.Vlivem casu a teplot molitan ztrati schopnost pruzeni,plechy se sepnou a klakson jede stale.Dej tam par kousku molitanu a dobry.Nezadelej stycny mista tech plechu,aby to fungovalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klakson
PříspěvekNapsal: stř 02. bře 2011 20:11:23 
Offline

Registrován: stř 05. led 2011 15:00:55
hej uz som to mal rozobrate bolo to presne to co hovoris len teraz mi ide o to aby som nasiel zavadu tej truby preco uz netrubi, lebo preco stale trubila na tom som uz prisiel...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klakson
PříspěvekNapsal: stř 02. bře 2011 20:25:22 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Hlavne bych poslechl to relatko jestli cvakne.Mohlo se ti stat ze tam mas hodne molitanu a nesepne ti to vubec.Nebo ti taky shorel drat.Spinac ve volantu propojuje minus pol.Tak si zjisti jestli ti jde kostra do jednoho z dratu ve volantu.Stred volantu-matka ma kostru nepravidelne nebo vubec.Podle toho se nerid.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz