Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 11:54:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 1.9 TDid - volnobeh, dymenie
PříspěvekNapsal: pon 30. led 2012 21:13:19 
Offline

Registrován: ned 22. led 2012 22:40:18
Zdravim,
takze jediny motoricky problem s mojou cromou je asi taky ze ked nastavim volnobeh na tych cca 650ot tak po nejakom case sa volnobeh zmeni, bud je mensi alebo vacsi, nastavim znovu a zase sa to zmeni same, niekedy drzi dlhsie niekedy chvilku, ked jej pridam tak nehorazny bieli dym, niekedy cierny, olej ide cez turbo v mensom mnozstve ale nie v takom ze po pridani by spravil taky kudel dymu, par ludi mi povedalo ze na vine je samotne cerpadlo, popripade vstrekovacie trysky, je tam par veci ako na palivovom filtry je nejaky konektor ale je prazdny, nic tam nieje zapojene pretoze croma ma povytrhane kable okolo motora, neviem kde s tym zacat, preplachnut sanie alebo rozobrat cerpadlo a vycistit, popripade nastavit ho nejak, kazda rada je uzitocna :)

samozrjme blika kontrolka vstrekovania :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.9 TDid - volnobeh, dymenie
PříspěvekNapsal: úte 31. led 2012 18:32:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. bře 2009 10:57:17
Bydliště: Hradec Králové
patres píše:
Zdravim,
takze jediny motoricky problem s mojou cromou je asi taky ze ked nastavim volnobeh na tych cca 650ot tak po nejakom case sa volnobeh zmeni, bud je mensi alebo vacsi, nastavim znovu a zase sa to zmeni same, niekedy drzi dlhsie niekedy chvilku, ked jej pridam tak nehorazny bieli dym, niekedy cierny, olej ide cez turbo v mensom mnozstve ale nie v takom ze po pridani by spravil taky kudel dymu, par ludi mi povedalo ze na vine je samotne cerpadlo, popripade vstrekovacie trysky, je tam par veci ako na palivovom filtry je nejaky konektor ale je prazdny, nic tam nieje zapojene pretoze croma ma povytrhane kable okolo motora, neviem kde s tym zacat, preplachnut sanie alebo rozobrat cerpadlo a vycistit, popripade nastavit ho nejak, kazda rada je uzitocna :)

samozrjme blika kontrolka vstrekovania :)

Konektor co nemas zapojen je na prohrev nafty.Rikas ze ti blika kontrolka vstrikovani??To mas elektronicky cerpadlo?Co to mas za rok?Podle toho co pises to bude cerpadlem vycisteni ti si myslim urcite nepomuze nehlede nato ze jestli si to nikdy nerozebiral tak si dej velkyho majzla.Je tam toho dost na skurveni az to budes zadelavat.To vypada na spatnou regulaci predvstriku v cerpadle ktery se mneni podle otacek motoru bud dava spatny tlak stim ze jednou to jde a jednou ne a nebo tam praskla ta pruzina co ten mechanismus na predvstrik vraci do zakladni polohy tim by se vysvetlovalo to ze ti jednou drzej velky a podruhy mali a nebo to mas celi rozhaseny a chce jen seridit vic poradit neumim.Mluvim o mechanickem cerpadle jestli ti jdou donej draty tak to neporadim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.9 TDid - volnobeh, dymenie
PříspěvekNapsal: čtv 02. úno 2012 12:30:32 
Offline

Registrován: ned 22. led 2012 22:40:18
samozrejme je mechanicke, je to rok 90, kabel je tam len jeden a ten ide na cievku, druhe cerpadlo kupovat nechcem radsej keby sa dalo to co tam je doporiadku, hadam to nebude velky problem kedze auto ide ako raketa, len to ze rano ked to nastartujem tak dost dymi na bielo a ma nizky volnobeh, ked sa zohreje raz ma taky raz taky, obcas ma vysoky a po case klesne a normal, ale aj ked ho nastavim neudrzi si nastaveny volnobeh, a to vstrekovanie neviem preco blika, mozno kabelaz, ale neviem co to vstrekovanie vlastne znazornuje, kde ma nejake cidla a pod.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz