Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 15:31:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: dym z oleja
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 15:16:59 
Offline

Registrován: pát 08. říj 2010 18:44:41
zdravim som tu zas s tou mojou nestasnou cromou 1,9 tdid v poslednej dobe som zacal riesit ze na moj vkus moc dymi (biely dym) myslel som ze to bude turbo ale to to nebolo dal som skontrolovat trisky setky styri boli zle (dost draha oprava ) vymenil som ich dymit neprestalo este by som chcel pozdet silembloky na ventiloch alebo gufera neviem co tam je . ale teraz som si vsimol ze mi ide z motora ako sa dava olej dym nechapem preco lebo olej nemoze dymit tak sa chcem spytat ci nemate nejake podobne skusenosti alebo mi poradit lebo uz mi zacina hrabat s cromy uz to je drahe vozenie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: dym z oleja
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 19:24:34 
Offline

Registrován: sob 30. kvě 2009 12:35:32
dvorak píše:
zdravim som tu zas s tou mojou nestasnou cromou 1,9 tdid v poslednej dobe som zacal riesit ze na moj vkus moc dymi (biely dym) myslel som ze to bude turbo ale to to nebolo dal som skontrolovat trisky setky styri boli zle (dost draha oprava ) vymenil som ich dymit neprestalo este by som chcel pozdet silembloky na ventiloch alebo gufera neviem co tam je . ale teraz som si vsimol ze mi ide z motora ako sa dava olej dym nechapem preco lebo olej nemoze dymit tak sa chcem spytat ci nemate nejake podobne skusenosti alebo mi poradit lebo uz mi zacina hrabat s cromy uz to je drahe vozenie


Olej sa ti straca??? Voda sa ti nestraca???? Ked je to biely dym tipoval by som to na vodu :( bud je to tesnenie po hlavou alebo praskla hlava. Ked by si uz menil gufera na ventiloch nebolo by zle zabrusit hlavu, nastavit ventily a samozrejme nove tesnenie. Budes mat istotu. Mne to robila praskla hlava ktora tlacila vodu do valcov a dymilo mi to na biely husty dym.

_________________
Fiat Croma 2.0 Turbo i.e - Turbina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: dym z oleja
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 18:22:33 
Offline

Registrován: pát 08. říj 2010 18:44:41
ja mam to stastie ze sa mi nestraca voda iba olej a uz mi ostavaju iba tesnenia na ventilochh vymenit . a turbo to tiez neni to je dobre .
a jak som uz vravel trisky menene uplne nove a stalo to kurva vela penazi 500 e


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: dym z oleja
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 18:48:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 16:19:00
Bydliště: Big Ujlak
zbytocne vyhodene peniaze stacilo vymenit špičky na triskach...

_________________
Fiat Croma 2.5TDs-74kw
http://saliky.webgarden.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz