Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 11:11:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Croma2 - vyssi spotreba paliva
PříspěvekNapsal: pon 23. lis 2009 20:57:49 
Offline

Registrován: pon 23. lis 2009 20:54:38
Zdravim, mam problem s vyssi spotrebou na mem novem auti Croma 1.9JTDm 16V automat. Nejak se nemuzu dostat s kombinovanou spotrebou pod 8l. Mam overeno stejne auto take v automatu nekde pod 7l.
Uz jsem prisel na pricinu a stale nevim co je duvodem. Sleduju okamzitou spotrebu tzn. pri sundane noze z plynu sviti minimalni spotreba 2l/100, ale tak 2x za den se mi stane, ze na stejnem useku, za stejnych podminek pri stejne rychlosti vyssi okamzita spotreba o cca 4l/100km a hlavne pri uvolnenem pedalu stale sviti 7-8l/100 a velice pomalu to klesa k onomu minimu 2l/100. Nekdy se to vrati do normalu nekdy ne. Zajimave ale je, ze pokud zastavim, vypnu motor a znovu nastartuju, tak je hned po problemu.
Nemate nekdo podobnou zkusenost? Na co se mam zamerit? Vaha, EGR, ...
Na diagnostice jsem byl 2x a vzdycky me pochvali jak mi ten motor krasne chodi Zadna chyba se nenacte a vsechno fachci jak ma, EGR, vaha, klapka.... Chtelo by to mit napichnuty, zrovna kdyz se to projevi, ale klasicky na potvoru, zrovna se nic nestalo, i kdyz jsem s chlapikem z Fiatu obkrouzil pul Usti.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz