Fórum FIAT Croma klub
http://fiatcromaklub.cz/domains/fiatcromaklub.cz/

Croma II nemoci a bolesti
http://fiatcromaklub.cz/domains/fiatcromaklub.cz/viewtopic.php?f=23&t=1214
Stránka 1 z 1

Autor:  Lars2 [ pon 12. srp 2013 15:44:50 ]
Předmět příspěvku:  Croma II nemoci a bolesti

Zdravím mistni osazenstvo

Tak jsem dojezdíl mam auto na dilně v servisu. Stručně popiši o co jde.

Nastartovat a rozjet se jde normalně. Jenže asi po 10 vteřinach se objevy symbol baterky a do dalších 5 vteřin se objevy symboly ESP, ABS, airbacky ale i symbol pro automatickou převodovku.

Takže teď jen doma čekam na telefon co my zavola mechanik jen se klepu aby to nebyla převodovka i když žadny naznaky před tím nebyly tudiž to na ni nevypada ale čert nikdy nespi.

Zatím ahoj a dam vědět co to bylo

Autor:  JiFi [ úte 13. srp 2013 5:02:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Croma II nemoci a bolesti

Držím palce, ať to moc nebolí. Ono to není ani tak o autě jako o tom, jestli kupuješ nové nebo použité. Když použité, nikdy 100% nevíš co se mlže stát, pokud neuděláš generálku všeho, což dělá málokdo, protože na to nemá.

Mě teď spíše zklamala jiná věc, možná hloupost, ale je to motorek ostřikovače. Už jednou jsem jej měnil, přestal mít tlak. Po výměně za jiný použitý jelo vše jak po másle, pak došla voda a od té doby se mu opět nechce, jede jen zadek :-) . Koupím nový, ale nelíbí se mi řešení v tomto motorku, kdy je uvnitř membrána, která logicky odumírá a pak to dělá neplechu.

A k Tvé Cromě, já doufám, že vše dopadne dobře. Pokud jsi to kupoval v autobazaru, lze teoreticky poukázat na skrytou vadu. Obecně se vyskytuje více vad u automatiky, než u manuálu, proto jsem se při nákupu rozhodl pro manuál, ale nemám žádnou jistotu, že se mě nemůže stát to, co Tobě.

Autor:  Lars2 [ úte 13. srp 2013 15:52:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Croma II nemoci a bolesti

Ahoj
Tak potvrzeno přes pc dělalo to dobijeni. Altik daval malo šťavy do elektro sitě auta. Tak se to bude opravovat altik. Zatím ale ještě nevím přesně co to bude stat.
Budu pruběžně informovat.

19.8.2013

Tak auti opraveno vyměněny diodovy můstek v alternatoru. Jen jej vytahnout a pak oh vložit zpět děsna práce. Celkova cena 5000,-kč spokojenost mohlo to bejt horší. jen novej alternator bez práce vychazi okolo 9000,- + práce takže jsem to zvladl tak za 1/3

Autor:  siky99 [ čtv 21. lis 2013 21:13:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Croma II nemoci a bolesti

Tak mě můstek vyměnili za 2500,- a blblo jen el.hydraulický servo, jelikož nedostávalo dost šťávy :D Je to jedna z mála chronických bolestí Cromy v cca 150000 km. Altík je malej, za motorem, kde se přehřívá (pokud nejedeš po dálnici) a auto má docela šílenej odběr proudu (jako každé moderní). Ve 120 byl větší s proudem 37-45 A, tady je 90-110 A.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/