Fórum FIAT Croma klub
http://fiatcromaklub.cz/domains/fiatcromaklub.cz/

Navigace NAVTEQ
http://fiatcromaklub.cz/domains/fiatcromaklub.cz/viewtopic.php?f=21&t=1704
Stránka 1 z 1

Autor:  Hugo [ úte 06. úno 2018 13:25:21 ]
Předmět příspěvku:  Navigace NAVTEQ

Dobrý den, manželka jezdí Fiatem Croma 1,9 JTD 110 kw automat 2010, před dvěma měsíci problém kontrolka motoru a nouzový režim, značkové servisy závadu neodstranili. Opravu zajistil kamarád, který opravuje italská auta.( zlomený drátek od řídící jednotky k ventilátorům) Po opravě však nefunguje vestavěná navigace NAVTEQ s SD kartou, požaduje nějaké licenční číslo, já vše k navigaci mám ale žádné licenční číslo jsem zde nenalezl. Jinak vše funguje, pouze nelze zadat trasu do navigace, nenačítá mapové podklady Může někdo poradit. Děkuji.


To se skutečně nenajde nikdo kdo by mi mohl pomoct s nastavením navigace, copak zde není nějaký kutil, který si rozumí s elektronikou a PC aby mi pomohl. ! Děkuji ". Myslel jsem si, že majitelé vozů si Fiat pomáhají. Jsem motorkář a vlastním motorku italské výroby a zde si navzájem pomáháme. Jsem zklamaný. Ještě jednou děkuji a přeji hodně najetých km Vašimi Fiaty Croma.

Autor:  siky99 [ pát 29. čer 2018 20:59:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Navigace NAVTEQ

Zduř, že ti kamarád odpojil baterku a tím zakódoval navigaci nikdo tady z fóra nemůže, tudíž tvoje rozčilování je bezpředmětné.
Pokud nevím (a tohle opravdu nikdo neví-tvůj PIN na navigaci) tak taky neodepisuji, protože takové to možná a Franta v hospodě říkal jen zaplňuje fóra nesmysly, které nikomu nic nedají.
Jinak číslo ti dle VIN sdělí za prachy v autorizáku a nebo ti to udělá rovněž za prachy nějakej hacker co dělají tachometry a čórlý rádia.
Možná někde na zahraničním fóru jestli to někdo řešil ale to ti nikdo, kdo to nepotřebuje hledat nebude. Měl jsem stejnej problém s chlazením, baterii jsem neodpojoval ale i kdyby, tak mám starší navigaci na CD, která nemá kód. Tak klid a hledej.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/