Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 5:26:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: menu
PříspěvekNapsal: úte 15. srp 2017 13:02:21 
Offline

Registrován: úte 15. srp 2017 12:46:58
Ahojte jsem tu nový a asi týden jezdím Cromou (2006,1,9 JTD 16V)z jednoho ostravského bazaru.
Ještě to nemá ani SPZ a opravdu se s ní seznamuju a už řeším první potíž.
Sedl jsem do ní, a že si pohraju s menu, místo italštiny angličtinu, upravím čas, zamykání dveří apod.
Jaké bylo moje překvapení, když jsem se v menu dostal jen na dvě položky, jedna beep velocita a druhá uiscita menu.
Začínám tušit že něco je špatně.
Otázka- dá se tam to menu případně nahrát, nebo zjistit co je špatně?
sehnal jsem na netu český manuál do kterého se dívám, ale už jsem tam našel i nějaké ložené blbosti- text se nehodil k piktogramu apod.
Nedokážu vám ani popsat verzi výbavy- nemá dvojité dno, má automatickou klimu a rádio má displej i s navigací.
A ještě otázku nepatřící úplně sem ale doporučíte mi někde v Ostravě a okolí servismana?
Dneska jsem si za jízdy z práce všiml občas problikávající kontrolky vadná žárovka- ale nedokážu určit jaká protože se jen občas rozsvítila kontrolka a pak zhasla.
A teď do mně.
Děkuju za odpovědi :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: menu
PříspěvekNapsal: sob 19. srp 2017 16:43:01 
Offline

Registrován: úte 18. dub 2017 8:10:23
Bydliště: Ostrava
Zdravím,
do menu se samozřejmě dostaneš jen tehdy pokud je vypnutý motor, kdyby sis nevěděl rady tak bych dojel k tobě někam v Ostravě a udělali byjsme to do AJ podle mojí :-)

_________________
Fiat Croma 2.2 16V 108kW LPG automat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: menu
PříspěvekNapsal: pon 21. srp 2017 5:57:33 
Offline

Registrován: úte 15. srp 2017 12:46:58
Ahoj- díky za nabídku. Nevydržel jsem to a objednal se na komplexní prohlídku do AF ve Vítkovicích. Chci aby mi auto dobře sloužilo a budu chtít vědět, jak na tom je.Právě jsem se vrátil z Prahy, jeli jsme tam horem přes Hradeckou dálnici, bez kolon a v celkem malém provozu, zkoušeli jsme jet i 150+, ale zřejmě máme špatný termostat-ručička neukazovala na půlce ale v třetině, max dvou- z Hřebečského kopce dokonce padala na min... přesto všechno spotřeba 6,6 litrů.
Pokud neuspěju, ozvu se a zkusili bychom to nacvakat. Poslali mně i manuál, ale prostě na více položek mně to nezacykluje.
Můžu ještě otázečku týká se to rádia- mám rádio s navigací to je ta velká obrazovka- ad navigace- dá se tam nahrát nějaká slušná naše(Garmin, Tomtom?)ale spíše mně zajímá jestli zrovna tento typ má vzadu konektor aux, který bych vyvedl někam kde bude po rucee druhý konec a mohl bych tam přehrávat písničky z mp3....?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: menu
PříspěvekNapsal: pon 21. srp 2017 19:07:35 
Offline

Registrován: úte 18. dub 2017 8:10:23
Bydliště: Ostrava
z navigaci neporadím, bohužel nemám ale myslím, že tam nenahraješ nic jiného, neběží to na androidu..,ale to menu je zvlastni, jak rikam, musis mit otoceny klicek ale ne nastartovany motor!

_________________
Fiat Croma 2.2 16V 108kW LPG automat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: menu
PříspěvekNapsal: pon 21. srp 2017 19:11:15 
Offline

Registrován: úte 15. srp 2017 12:46:58
Kovii v tom nic není krátký nebo dlouhý stisk a listování- a přece- nic víc jen ty 2 položky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: menu
PříspěvekNapsal: pon 28. srp 2017 18:48:10 
Offline

Registrován: úte 15. srp 2017 12:46:58
Takže- dneska jsem byl v AF centru, sice mi to neukázali , ale pokud mám to rádio a navigaci- velký displej, tak v menu se má pohybovat přes ten displej- zítra se v tom zkusím pohrabat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz