Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 3:54:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Navigace NAVTEQ
PříspěvekNapsal: úte 06. úno 2018 13:25:21 
Offline

Registrován: úte 06. úno 2018 13:01:11
Dobrý den, manželka jezdí Fiatem Croma 1,9 JTD 110 kw automat 2010, před dvěma měsíci problém kontrolka motoru a nouzový režim, značkové servisy závadu neodstranili. Opravu zajistil kamarád, který opravuje italská auta.( zlomený drátek od řídící jednotky k ventilátorům) Po opravě však nefunguje vestavěná navigace NAVTEQ s SD kartou, požaduje nějaké licenční číslo, já vše k navigaci mám ale žádné licenční číslo jsem zde nenalezl. Jinak vše funguje, pouze nelze zadat trasu do navigace, nenačítá mapové podklady Může někdo poradit. Děkuji.


To se skutečně nenajde nikdo kdo by mi mohl pomoct s nastavením navigace, copak zde není nějaký kutil, který si rozumí s elektronikou a PC aby mi pomohl. ! Děkuji ". Myslel jsem si, že majitelé vozů si Fiat pomáhají. Jsem motorkář a vlastním motorku italské výroby a zde si navzájem pomáháme. Jsem zklamaný. Ještě jednou děkuji a přeji hodně najetých km Vašimi Fiaty Croma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Navigace NAVTEQ
PříspěvekNapsal: pát 29. čer 2018 20:59:43 
Offline

Registrován: čtv 21. lis 2013 20:58:33
Bydliště: Brno
Zduř, že ti kamarád odpojil baterku a tím zakódoval navigaci nikdo tady z fóra nemůže, tudíž tvoje rozčilování je bezpředmětné.
Pokud nevím (a tohle opravdu nikdo neví-tvůj PIN na navigaci) tak taky neodepisuji, protože takové to možná a Franta v hospodě říkal jen zaplňuje fóra nesmysly, které nikomu nic nedají.
Jinak číslo ti dle VIN sdělí za prachy v autorizáku a nebo ti to udělá rovněž za prachy nějakej hacker co dělají tachometry a čórlý rádia.
Možná někde na zahraničním fóru jestli to někdo řešil ale to ti nikdo, kdo to nepotřebuje hledat nebude. Měl jsem stejnej problém s chlazením, baterii jsem neodpojoval ale i kdyby, tak mám starší navigaci na CD, která nemá kód. Tak klid a hledej.

_________________
Croma 2006 1,9 JTD 16V Multijet, automat, black Emotion
Marea HLX 2,4 TD 1998 grigio met. ex
Ritmo 1,9 TD 1987 grigio met. ex


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz