Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 11:26:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Príčníky Hakr
PříspěvekNapsal: úte 10. bře 2015 19:41:27 
Offline

Registrován: úte 10. bře 2015 19:34:08
Bydliště: Janské Lázně
Chromu jsem koupil loni na podzim, zatim spokojenost. Pred tim jsem mel 8 let mareu a bohuzel zhnila driv, nez prestal fungovat motor. Jeste kdyz jsem mel mareu, tak jsem si koupil pricniky Hakr, ktere byly urceny na chromu. Bohuzel jsem chromu nesehnal s hagusy, takze bych potreboval nejake patky na uchyceni do strechy. Volal jsem vyrobci (Hakr Brno) a tam mi sdelili, ze na chromu patky na montaz do strechy nedelaji. Maji pry pouze na hagusy a pak do strechy na kdejakyho certa. Bohuzel kvalita jejich stranek je takova, ze nejde zjistit, jake patky (kity) maji jake rozmery. Jedine, co jsem nasel je montaz do strechy thule, ale tam je pakta nekompatibilni s pricniky hakr, takze musim koupit patky+ pricniky, coz je 5 tisic. Zacinam litovat, ze jsem koupil hakr a ne thule, ale bohuzel uz se tak stalo. Ma s timto nekdo zkusenost, pripadne nezkousel nekdo nejakou patku na chromu? Dnes jsem odloupl zaslepku na strese a jsou tam dva zavity na dva srouby, takze prepdokladam, ze to musi mit nejake auto podobne, ale treba se pletu? Diky za jakekoliv info.

_________________
Fiat Chroma 1.9 JTD, 88 kW, r.v. 05/2010


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Príčníky Hakr
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2015 14:26:51 
Offline

Registrován: ned 01. kvě 2011 23:27:35
ja som si kupil tieto za 39 eur a spokojnost. pouzivam to sice len tak raz za rok. trochu viac hucia.

http://taznezariadenia.sk/sk/stresne-nosice/3813-stresny-nosic-cam.html


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz