Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 22:25:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě 2009 20:38:44 
Offline

Registrován: čtv 30. dub 2009 11:25:57
Tímto Vás všechny zdravím.
Mé jméno je Petr a společně s kámošem Jirkou a s našimi syny, máme ty stránky "cromaclub".
Pocházíme z Bernartic u Trutnova - 54204.
Stránky jsme založili v době, kdy jsme o Vašem fóru ještě vůbec nic věděli. Rádi bychom s vámi touto cestou komunikovali,
vyměňovali názory a zkušenosti. Naše stránky jsou ještě hóódně nedodělané, ale venku vysvitlo slunko a už není čas sedět u PC a NETu.
Momentálně vlastníme 4 kousky "dvaapůlky" v naftě a dva "dvoulitry" v benzínu. (Ještě máme dvě nepojízdné připravené na dovoz domů). Všech 6 je v provozu, jedna sice jen na špalkách, ta slouží na náhradní díly, ale motor vrní stále v karoserii. Jedna Croma je ve 100% stavu, zbytek se snažíme postupně dávat do originálního stavu, ale jde to dost pomalu a taky díky financím dost těžce. Máme rodiny a ještě spousty jiných aktivit...
Proč jsem se tak rozepsal. Od začátku máme v plánu, někde v polovině července 2009 udělat malej srázek, tady u nás v Bernarticích. Žádnej výdělečnej podnik, pouze na jednom klidným plácku (trávník), zaparkovat svoje krasavce, seznámit se stejnýma závyslákama na Cromy a prohodit pár slov. Samozřejmě, podrobnější program připravíme a případným zájemcům
zašleme přes mejl. My si již jeden srázek udělali, ale byl v zimě a jenom naše auta, (chtěl jsem přiložit fotečku, ale ještě to neumím).
Tak, nebudu Vám zabírat flek nějakýma žvástama, toď z naší strany prozatím vše.
Zase někdy zdar a Cromám zvlášť!!!
Petr a Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě 2009 22:17:13 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
Taky zdravím na Trutnovsko. Určitě sis všiml, že zde již nějaký sraz organizujeme. Účast je z naší strany zatím velmi uspokojivá na naše poměry a věřím, že se zvedne. Abych byl upřímný, tak finance na dva srazy mi určitě nevyjdou a na náchodsku sem byl nedávno pro sedačky a v blízké době se tam rozhodně nechystám, protože to přecijen nemám nejblíže. Nevím jak ostatní členové, ale já se za Vámi tedy asi nepodívám, ale co bych uvítal, by byla vaše účast na našem sraze. Náš sraz by se měl konat na letišti, což mi pro automobilový sraz přijde jako příhodnější místo, než-li louka i pro případné zablbnutí.

Jinak ještě k tomu webovému zázemí ... určitě vás všechny rádi uvítáme i každého zvlášť a nemám v plánu Vás segregovat jako na ty z jiného Croma klubu :) budu jen rád, když se mezi nás přidáte a pomůžete rozjet náš malý projekt, který je mimochodem podle mě právě pro tento účel vhodnější. Mimojiné Vám odpadne potřeba rychle rozvíjet vaše stránky a s tím spojené starosti. Já např. na vaše stránky narazil taky snad až po vašem uveřejnění zde na fóru a to sem o Cromách na netu prohledal opravdu hodně.

Budu se tedy těšit na naši další spolupráci nejlépe "pod jednou střechou" a věřím, že nás určitě máte taky čemu přiučit :)

Jak říkáš ... Cromám zdar.

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: úte 05. kvě 2009 6:14:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 16:19:00
Bydliště: Big Ujlak
no tak ja sa pripajam k simimu urcite nepojdem este+ neviem kolko km naviac aj tak to je uz na moravu dobra dialka....

_________________
Fiat Croma 2.5TDs-74kw
http://saliky.webgarden.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: úte 05. kvě 2009 7:13:22 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Ja to mam celkem blizko a kdybych bydlel doma tak bych to mel z Upice opravdu kousek :D
Ale Simmy ma asi pravdu ze na travniku to nebude ono. :?

Na stranky jsem narazil drive nez byly vytvorene tyto stranky ale jak uz jsem jednou psal pripada mi to tak nejak neprehledne a kdyz kliknu na prispevky a zkusenosti nebo clenove nic se mi nezobrazi, tak nevim jestli je to tim ze nejsem prihlasen a nebo to tak ma byt, celkove si myslim ze vase stranky jsou vzhledem docela pekne ale zabyvaji se jen vasemi auty tady ma kazdy svoji fotku a muze se pobavit o kazdem aute.

Nicmene jestli bude zrovna prilezitost a budu mit treba cestu jako ze tam jezdim skoro kazdy mesic urcite bych se zastavil. :)
Zase si nenecham ujit videt sestavu cromicek vedle sebe ze? :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: úte 05. kvě 2009 7:48:49 
Offline

Registrován: čtv 30. dub 2009 11:25:57
Zdravíme všechny,

nikdy jsme nikoho nenutili, aby cokoliv dělal, proto Vás ani samozřejmě nenutíme se zůčastnit na našem minisrázečku. Nechceme si žádného človíčka poštvat proti sobě!!!
A k té trávě, nechápu, proč máte tedy v nadpise tuto formulaci:
"úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací", když potřebujete letiště na zablbnutí....
Naše představa byla a stále je, setkání se stejně nadšenými majiteli, výměna zkušeností, rad a nápadů, popřípadě dílů. Nepotřebujeme letiště, my nechceme pořádat sprinty, gumování a ani nic podobného, to máme za sebou. A co dokážou naše Cromy, tak s tím se setkáváme každý den.
Každopádně, jsme rádi, že máte stejnou úchylku, máte suprový stránky, kde se dá cokoliv sehnat, dočíst se. My jsme rádi, že nejsme sami, koho oklolí považuje za blázny. Přejeme mnoho kilometrů s Vašimi miláčky a někdy někde AHOJ.
PS: Kdo bude chtít přijet se podívat na naše miláčky a pochlubit se svým, tak někdy v půlce července u nás...Čauky Petr a Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: úte 05. kvě 2009 7:50:53 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Urcite upresnee datum nejspis bych se prijel podivat ale mam Lancii Themu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: úte 05. kvě 2009 17:09:39 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
Ne tak určitě to nechápej zle, netvrdím, že mě někdo nutil a naopak ani já nikoho d ničeho nenutím žejo :)
Co se týče toho letiště ... netvrdím, že ho vyžaduju na zablnutí, z gumovaček a sprintování sem vyrostl dřív, než sem do něj dorostl, ale moje představa byla taková, že bych se nebránil vyzkoušení toho, jak to komu jede, už jen třeba z důvodu, že jediná Croma ve které jsem jel byla 2.5TD a to zdaleka není jediná motorizace. Jinak jak ses určitě mohl dočíst plánuju co do organizace podobný poklidný srázek jako asi ty. Takže moje pozvánka na náš sraz stále platí ;) :) a taktéž si vážím té vaší, nicméně jsem již zmínil důvody, kvůli kterým se bohužel nedostavím :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2009 15:11:33 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Tak si 8trochu ppisu s majitelem stranek a bude to asi bezva chlapik :oops: nevim jak je stary :?:
Poslal mi foto z jejich prvniho sraziku a fotecky pekny tak se snad nebude zlobit ze je dam k nahlednuti i jinym?

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2009 15:54:53 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
Chci se zeptat .. nebyly náhodou nějaké Cromy z toho srázku na prodej? Mám pocit, že sem zahlídl nějaké podobné fotky v inzerátech :) Kdyžtak budu rád, když si klidně každý z vás založí nové vlákno o svojí Cromě v sekci Naše Cromy :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2009 15:59:29 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Muj osobni tip je na prvni fotce prvni tri z leva, modra cerna a vinova???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: CROMACLUB
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2009 20:59:12 
Offline

Registrován: čtv 30. dub 2009 11:25:57
Zdravíme opět všechny nadšence...

Nejprve děkujeme panu "Thémákovi" za zveřejnění fotek. Neměli jsem to nijak v plánu, ještě jednou děkujieme.
Jedna z otázeček byla, kolik nám je let, tak jo, prozradíme to, já a Jirka, jsme starý fotrové, oběma nám je
36 let, máme oba 13-ti letý syny a kámoši jsme od 5-ti let života. Do Fiatů jsme blázni od 18-ti, já do Cróm tak 14 let a Jířa se přidal před dvěma lety. První naftovou Cromu ve vesnici, měl můj tatík. Jinak máme taky ještě ducato. Už druhé. Jířa měl Típko. Vše v naftě. Ale, proč to píšu. Práve proto jsou ty "jen dvě" první zatím na prodej. Modrá a černá. Modrá je souseda, neměl auto, viděl nás, jak se tu "vrtáme" v cromách, myslel si, že mu ji budeme servisovat, tak si ji koupil. Je ale benzínová. Tu druhou si koupila má drahá polovička, černá metla, kůže a k tomu ještě na LPG. Taky benzínová. Ta chodí móóc hezky.
Ale, my dva s Jirkou jsme závyslí "ROPÁCI". Chceme vlastnit co nejvíce naftových crom. Ale je to taky o financích, slevu na díly a ani na pojištění nám dát nechtějí. Nic proti benzínu!!! Nevyvoláváme konflikt. Máme též techniku na benzín. Jen vysvětluji, proč jsou v nabídce. A ta fialová? Tak ta je naše, ta je 2,5TD. To je náš miláček, stará a dobrá klasika...Nikde nás ještě nenechala, najezdíme s ní týdně minimálně 500km. Pak má Jířa tu krásnou tmavě stříbrnou dvaapůlku a má žena tu světle stříbrnou. Toď náš krátký životopis.
Přejeme Vám všem krásný večer, hezký svátek a mnoho kilometrů s "mazlíky" !!!
Petr a Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2009 21:39:10 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
no dyk 36 ještě nic není :) pod pojmem starý fotr mám teda jiné věkové hranice :D
Jinak tam ste fajn italofilská rodinka :D chválím :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CROMACLUB
PříspěvekNapsal: pát 08. kvě 2009 11:46:11 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
PETR ŠREJBER píše:
Zdravíme opět všechny nadšence...

Nejprve děkujeme panu "Thémákovi" za zveřejnění fotek. Neměli jsem to nijak v plánu, ještě jednou děkujieme.


Tak ted nevim jestli je to mysleno ironicky nebo doopravdy? :oops:

Jinak jo Simmy ma pravdu ste tam pekne pocetni a je to urcite dobre rad bych taky tady v okoli mel aspon 5lidi co ma stejne auto. Ale v praze si na takoveto nepotrpi. (Nevedi o co prichazi :lol: )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: pát 08. kvě 2009 20:36:18 
Offline

Registrován: čtv 30. dub 2009 11:25:57
Pro pana "Thémáka", žádná ironie, opravdové poděkování!
A v Praze nevědí, o co přicházejí.
PS: Tak jsme spočítali Cromy v našem okolí, co dorazí,
nemusíte tomu věřit, ale je jich okolo 15-ti. Minimálně 10, jsou známí.
Tak to bude asi mazec. Budem muset "přikoupit pozemky.
Mějte se všichni moc krásně a zase někdy nashledanou!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Srázek majitelů Cromiček.
PříspěvekNapsal: sob 09. kvě 2009 6:44:26 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Tak to jsem tedy rad.
Jinak to mate moc krasne cislo...
Na nasem srazu Lancii bylo kolem 80 aut nebo tak presne cislo nevim ale to je o necem jinem to forum je od roku 2005 takze ty nase fora na tom budou za par let taky tak :)
PS: Mam znameho co ma kromu a je z Ceske skalice tak jsem mu poslal odkaz na vase stranky jestli nechce prijet na sraz...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz