Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 4:48:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 12. bře 2014 23:54:04 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Na veterána moc novy.A v tom klubu bych byl asi jen ja.Je to celkove moc novy.Na auta myho roku se budou divat jako na veterána az v jeho 40ti letech.Zatimco ted 30 let stary auto uz je veteran i na pohled.Tim nemam na mysli skutečnou hranici pro podminku kdy auto muze byt veteran,ale ten laickej pohled na auto.
No a ty novy auta,ty nebudou veterany nikdy.Nejde zachovat jejich soucasti po dobu 40ti let tak aby zustali funkcni.Pokud si nekoupíš novy auto po krabičkách a nesloziz je za ctyricet let.
Je to takovy divny,ale ta vune benzinu zmizela.Samej kat.Jesteze mam Arecko,tam se aspoň zfetnu nez couvnu do garaze.Zaliba v autech byvala dřív něco jiného.Dneska jen slysim-ja jsem si to nechal cipnout,udelali me tam to a taky jeste to.Driv jsme osobne dosahovali lepších vykonu a jinych uprav.Protoze to dnesni auta nemůžou nabidnout,tak z nich velkej dil jako auta zmizel.Nemaji stavu.Pocitac na kolech z recyklovanych petek a velkou spotřebou medi na kus.
Dnes se me roztrhl remen vodni pumpa-alt.V rezerve vozim takovej oskubanej pro nekdy na nutnej dojezd.Vyhodil jsem roztrhlej,dal jsem zpátečku a na zduch jsem nahodil ten dojezdak.Pul cigarety a jel jsem dal.
Na vas by se asi rozsvítila bakula kontrolek(na me jen dobijeni) a byli by jste v ritce.
Tak proto nemam rad novy auta.Bezmoc a uvazek na servis.Skoda penez.Co me stara takto ušetřila slo momentalne do jiného pro me dustojne nazyvanyho auta.
Nechci zastavit pokrok,ale vymizel z toho vytvoru na kolech rozum.Mozna jen pocit,ale temto autum majitele slouze vic jak u starsich,zdaji se me nakladnejsi.Majitele jsou dyl v praci aby měli na servis,protoze tady muze majitel pouze umyvat a vysavat.
Se musim zítra svest veterankem,at mam radost ze života a rudy oci z toho smradu v garazi :D .Mam v planu na nem letos delat atestaci HV,tak drzte palce.A kdyby s tim mel někdo zkušenost,tak poradte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 13. bře 2014 7:06:00 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pát 07. úno 2014 14:45:11
Bydliště: Zlínský kraj
Hezky jsi to napsal :!: V tomhle máš absolutní pravdu :!: Nemám jedinou výhradu. Ten pocit, že múžu auto maximálně umýt a dofoukat gumy - ten mě docela deprimuje :evil:

_________________
Fiat Croma 1,9MJ, Emotion, Blu Nettuno 150 koníků, 2009...ale srdcovka je Márejka...
Ex Fiat Marea Weekend 1,9TD100, ELX, 1998 - Strale in argento -a stejně je nejhezčí!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 13. bře 2014 19:29:02 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Dik za pochvalu. :oops:
Taky do toho jednou budu muset sednout.Pokud predcasne nezemřu násilnou smrti :roll:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 14. bře 2014 19:54:50 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Jsem videl dost peknej film prave s tématem stary vs novy.Sice neslo o auta,ale hezky bylo ze vitezila prave ta jednoduchost.A to je něco pro me.Natocen podle skutecne udalosti-pribehu.Jmenuje se V zajeti rychlosti s Anthony Hopkinsem.
Fakt slusnej vecernicek.Doporucuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 17. bře 2014 7:27:51 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pát 07. úno 2014 14:45:11
Bydliště: Zlínský kraj
Zkusím to najít na netu a stáhnout. 8-)

_________________
Fiat Croma 1,9MJ, Emotion, Blu Nettuno 150 koníků, 2009...ale srdcovka je Márejka...
Ex Fiat Marea Weekend 1,9TD100, ELX, 1998 - Strale in argento -a stejně je nejhezčí!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 15. kvě 2014 15:15:07 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pát 07. úno 2014 14:45:11
Bydliště: Zlínský kraj
....pomalu se tu začínám bát, jak je tu mrtvo :!: :!: :evil: Už ani ten Maňas nevyrypuje :(
Ta Croma je snad fakt auto mající smůlu - jak na trhu, tak na majitele nemající zájem víceméně o nic....
....teda až na pár čestných vyjímek ;)

_________________
Fiat Croma 1,9MJ, Emotion, Blu Nettuno 150 koníků, 2009...ale srdcovka je Márejka...
Ex Fiat Marea Weekend 1,9TD100, ELX, 1998 - Strale in argento -a stejně je nejhezčí!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 15. kvě 2014 22:03:43 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Ja vyckavam.
Az vysumite :twisted:
Ta stara vas stejne prezije :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 16. kvě 2014 6:00:08 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pát 07. úno 2014 14:45:11
Bydliště: Zlínský kraj
Maňas, ty mě se..š (samozřejmě ve srandě!)! Ale kromě koupě světel a nějakých blbostí na starou to moc nežije ani vté staré. Se mi zdá, že už taky šumíte.... :twisted:
Ale měl jsi přijet do Bratčic - ten pivní dýchánek byl docela silným zážitkem.... :D
No nic, možná někdy jindy a někde jinde.....

_________________
Fiat Croma 1,9MJ, Emotion, Blu Nettuno 150 koníků, 2009...ale srdcovka je Márejka...
Ex Fiat Marea Weekend 1,9TD100, ELX, 1998 - Strale in argento -a stejně je nejhezčí!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 17. čer 2014 20:04:45 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Vis,oni ostatní s téma staryma taky urcite vyckavaji :roll:
Zacnu jezdit po srázkách (Arem i prez srazy) a jinych akcich kde to pujde i s rodinou.Tak aby bylo postarany o zabavu pro všechny.
Byt uz je téměř u konce,za 14 dni stehovani.Tak zacne oraz.
Krome te vycerpane cele dovolene na rekonstrukci. :cry:
Malej se ted bavi takto.14 dni po tretich narozeninách.

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz