Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 12:02:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 17. lis 2015 16:10:58 
Offline

Registrován: úte 17. lis 2015 15:53:02
Dobry den prajem, chcel by som ziskat nejake informacie o chybe # P0683 . V podstate pred tyzdnom mi na displeji vyhodilo chybu Check glow plugs. Auto som okamzite zaniesol do servisu a tam mi vymenili zhavice. Chybu mi z RJ vymazali ale po prichode domov som si pripojil auto na PC cez kabel a chyba tam je ulozena znova no palubny pocitac mi chybu nesignalizuje (predtym blikala kontrolka zhavenia). Pred startom mi kontrolka zhavicov zasvieti normalne (cca 2-3sek.). Pri startovani 0 st. Celzia som problem so startovanim nepostrehol. Chybu som uz niekolko krat vymazal ale zakazdym sa tam objavi. Dneska som skusal vymazat chybu a odpojit baterku na cca 15 minut ale chyba je spat. Poradte prosim co s tym myslite ze odisla RJ predzhavenia ? Nemalo by to signalizovat aj v palubnom pocitaci keby je takyto problem ? Este ma napadlo v ten den ked mi chybu prvy krat ukazalo tak po druhom nastartovani motora bolo pocut zvlasny zvuk (nieco ako nepravidelne silne zabzucanie v kabine, neviem ci to s tym suvisi) a zvlastne je aj to ak si vsimnete okolnosti zapisania chyby. (teplota vody, otacky a pod.)
PS: Pripajam screen Multiecuscan (fiatecuscan).
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz