Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 14:14:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 437 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: pát 22. úno 2013 18:58:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. bře 2009 10:57:17
Bydliště: Hradec Králové
No co vim tak Thema teda urcite jinde nebila mela takrka v plne polni to co Croma nepocitam teda el.vysuvne kridlo a operky hlav jo mozna jeste vyhrivane zadni sedaky ale tim mam teda zato ze jsme skoncili nebo se pletu?Nevim jak Thema ale Cromu v nafte jsem vlastnil s plnou vybavou co se dalo koupit nebila Abarth pravda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: pát 22. úno 2013 20:03:52 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Ty vole nic proti ale nebyla se pise s tvrdym ¨y¨ vzdyt to uplne bije do oci.

Dobra ale croma/thema tak trochu mas pravdu ale rozdily urcite jsou.
U themy jsou posuvne elektricke sedacky (prave i zadni), kridlo (jak uz jsi rikal), operky hlav (elektricke, jak uz jsi rikal), mela hlinikove listy kolem celych oken ne jen dole jako croma (novejsi cromy mely take kolem dokola viz: simmy ale u themy zase do zlata LX), palubka a cely interier v kuzi (LX, ferrari), zamykaci zadni sedacky, zamykaci dvirka na zadnich sedackach (pro dlouhe predmety), a bla bla bla. Toto je jen interier o podvozku a motorovych vecech i povi Pavel

Ale at byla nebo nebyla croma/thema lepsi nebo horsi, podle me je to uplne jedno. Obe jsou to naprosto skvela auta.
Urcite bych se tu nechtel dohadovat ktere je z nich lepsi nebo ktere bylo v tu danou dobu dal ve vyvoji. Stejne ty automobilky pracovaly dohromady ne? Takze je to +- nastejno. A pokud neco chybi v crome da se to bez problemu predelat z themy :) Ja mam treba ve sve theme sedacky z cromy, protoze jsem z themy nesehnal zadne pekne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: pát 22. úno 2013 20:18:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. bře 2011 15:11:42
Bydliště: Praha
thema byla jinde už svým zaměřením byla to ve svý době vlajková loď koncernu fiat nejde tak ani o to jestli měla okna v elektrice nebo jiný blbiny (i když třeba na rozdíl od cromy neexistovaly přední okna na kliku) byla prostě počítaná za vrchol to co tenkrát bylo vymyšlený tak to se do themy dalo sehnat měla nastavitelný tlumiče, samočiný nastavování světel, stmívací zrcátko, sklápění i seřizování zrcátek standartně, posilovač řízení s měnitelným účinkem podle rychlosti, lepší sedadla a i jinak byla prostě o něco výš. Croma začínala s motorem 1.6 thema měla nejslabší 2.0 do themy se dávaly pouze 2.4 TD do fiatů bylo mnohem víc verzí samozřejmě že se u vrcholnejch verzí ty výbavy sbližovaly ale prostě fiat byl orientovanej na masovější prodeje a lancia byla luxusnější i když nechápu proč se jako kombík dělala thema a croma ne i když by mi to k ní pasovalo víc. Vlastně všechny auta co se u fiatu dělaly a dělají a mají svoje dvojče u Lancie jsou na tom podobně (punto - Y, Bravo - Delta, nebo dřív Tipo - Delta II, nebo Marea - Lybra) když to vezmu zjednodušeně tak základní croma bude o hodně chudší než než základní thema a stejně tak nejluxusnější croma s nejluxusnější themou nejde ani tak o to jestli mají ve výbavě klimu nebo el. sedačky ale ta croma nikdy nebude mít třeba dřevěný obložení palubky nebo ručně šitý sedačky z nejkvalitnější kůže nebo kůží pošitou palubku. Ne že by na tom kdovíjak záleželo ale je to tak každý z těch aut směřovalo prostě trošku někam jinam

_________________
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.
Lancia Delta 1.6 HF turbo
Lancia Y 1.2 16V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: pát 22. úno 2013 20:31:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. bře 2009 10:57:17
Bydliště: Hradec Králové
dobra dobra ;) a na i ti seru hlavne ze vys co jsem chtel napsat ne?nebo chces doucovat cestinu :D nojo Themicka ja gut Lancia :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: pát 22. úno 2013 20:53:19 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Ja mel cromu (krasavice) ale chtel jsem themu prijde mi jako limuzina (proto jsem ji vymenil), Pavel ma v necem pravu.
Doucovat cestinu nechci ale blbe se to cte (i kdyz nekdo muze neco namitat i na moji diaktritiku)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: pát 22. úno 2013 21:28:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. bře 2011 15:11:42
Bydliště: Praha
mi řekni v čem pravdu nemám

_________________
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.
Lancia Delta 1.6 HF turbo
Lancia Y 1.2 16V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: pát 22. úno 2013 22:22:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. bře 2009 10:57:17
Bydliště: Hradec Králové
Thema bude asi vzdycky vice limuzina nez Croma ale jako auto je to na jedno brdo jako Croma ja beru cromicku jako vice prakticke ikdyz Thema sw je taky dobrej pracant :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 2:30:45 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
Joz: moje Croma má uplně stejné zlaté lišty kolem oken jako Thema ;)

Pavel to píše naprosto správně ... v dnešní době (taky už spíš k době trošku dřívější, pač nejnovější modelu už jsou si hodně rovny) bych to přirovnal k Passatu a Superbu (hlavně první generace Supa bylo dvojče Passata - podobně jako Croma/Thema) .... prostě FIAT byl lidový vůz a Lancia luxusní vůz a ať si říká kdo chce co chce, poznat to na těch autech prostě je

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 8:49:20 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
A ja bych se tak rad hadal!Ale o tomto vim prd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 10:47:17 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Simmy ale ja vim, ze mas stejne listy jako ja. Taky jsem to psal, ze novejsi je maji taky. Thema to mela uz od zacatku 1.serie Ale ja hlavne psal ze thema ma ZLATE (LX, ferrari) Jsou vazne jeste vice do zlata, ty co mame my jsou spis takovy spinavy nikl nebo jak bych to nazval. Ale ale ty zlate jsou vazne zarive zlate. A vypada to moc hezky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 10:55:48 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
tak nevím no, mám tu lišty z LX a připadají mi uplně stejné, jako ty moje

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 10:58:32 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Vazne? Ja je videl na aute a byly fakt zlate. Mel jsem obe auta vedle sebe, moje a to LX a byl to znatelny rozdil. Byla to druha serie 2.0 16 Tie, tak ze by to bylo jen priplatkova blbinka? Nicmene to vypadalo opravdu dobre.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 20:33:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. bře 2009 10:57:17
Bydliště: Hradec Králové
http://www.sauto.cz/osobni/detail/lanci ... oFrom=list

je mozny jak tyhle auta spadnou na cene?!!
ja v tom sedel v italii v autosalone panove to je hrozna eterprais :D neco silenyho tam snad nebilo vubec nic mechanickeho vsechno na ele.jeste ze jsem odpurce moderni doby!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 20:48:27 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
výbavou to auto žeru :) technikou taky :) zadek ještě taky, ale tomu vykulenému výrazu nemůžu přijít na chut :) trochu jsem si zvykl, ale nebude to auto, které bych designově opěvoval :)

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 21:06:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. bře 2009 10:57:17
Bydliště: Hradec Králové
Simmy píše:
výbavou to auto žeru :) technikou taky :) zadek ještě taky, ale tomu vykulenému výrazu nemůžu přijít na chut :) trochu jsem si zvykl, ale nebude to auto, které bych designově opěvoval :)

Ale ten zadek je originalni :D pravda predek je takovi fadni ale smim spusobem taky origo :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 21:09:26 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Na thesis mi nesahejte ano :)
To auto je original ze vsech stran, zadne jine takove na silnici nenajdete. Proste lancia ukazala ze ma na to delat takove pekne auta.
Je pravda ze predek je ojedinely ale prave tim je tak paradne krasny, se zadkem je to stejne.

Interier a vybava to je neco jineho, uz to neni stara klasika ale jinak je to auto velmi skvele.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 21:24:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. bře 2009 10:57:17
Bydliště: Hradec Králové
Jozev* píše:
Na thesis mi nesahejte ano :)
To auto je original ze vsech stran, zadne jine takove na silnici nenajdete. Proste lancia ukazala ze ma na to delat takove pekne auta.
Je pravda ze predek je ojedinely ale prave tim je tak paradne krasny, se zadkem je to stejne.

Interier a vybava to je neco jineho, uz to neni stara klasika ale jinak je to auto velmi skvele.

skoda ze jsem si ji neprojel,ale ne je to silenost na silnici tohle vozidlo neprehlidnes nedej boze na tom neco opravovat!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 21:28:50 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Ano je pravda, ze opravy nejsou podle majitelu levnou zalezitosti.
Ale u ktereho novejsiho auta, ktere ma v sobe milion blbinek je ze?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 22:55:14 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Ja si nerozumim.Me se docela libi.Asi je jiny nez bezny novejsi auto,to ten zjev.
Snad bych zvladl dolit ostrikovace.
Tak za pet let me ceka koupe nejake nove hruzy.Cena bude zas prijatelnejsi.Horsi bude ten stav ted 10ti letyho auta.
Jestli nebude lepsi jezdit Arem,ze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zajímavé inzeráty
PříspěvekNapsal: ned 24. úno 2013 9:07:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. bře 2011 15:11:42
Bydliště: Praha
thesis je parádní ale trochu mám strach z tý složitý techniky motor a podvozek je ještě v pohodě ale ty blbiny v interiéru ta bohatá a složitá výbava z toho bych měl trochu obavy i když co znám lidi co to mají tak to vcelku funguje spolehlivě

_________________
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.
Lancia Delta 1.6 HF turbo
Lancia Y 1.2 16V


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 437 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz