Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 15:35:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: pon 04. dub 2016 20:06:37 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Prodam to svoje 2,5TD.Momentalne depozit.STK do nejakyho kvetna.Chastle r.v.93,U zadnich ramen by asi deset na deset plat neskodil,ale zas tak hluboko jsem to nezkoumal.Prahy dobry,podlaha dobra,na lemech puchyre,trochu jsem to obrousil a zatrel.Neni to durch,neni tam tmel.Zatmaveny zadni skla kovem.Bouchlej predni blatnik srncem a dvere kufru ozralcem co nechodi do hospody pesky.Aspon se nemusim kazdej den divat na jizvu po prerazenym nosu,beztak bych zdravej nedosel.Ten kufr tak neboli.Vse na tom funguje mimo otackomeru,voltmetru a kontrolky zhaveni.Klima jede.Vybava ta stejna co kazdy dnesni moderni auto,vime,ze.Pekny predni mlhovky.
Agregat,tak to je v p....Tece olej vrchem spodem,z prevodovky jen spodem.Tece naftovy cerpadlo.Tece voda mezi hlavou a blokem,vyfoukly to ale neni.Netece servo,divny,olej tam je.Klika pred smrti.Starter zasune po par pokusech.Prevodovka spatne radi,patej synchron spatnej.Poloosy v haji.Celkem to brzdi,jen rucni trosku bribrzdi jedno kolo.Gumy sjety a sisaty protektory.Tlumice,pera,cepy ok.Nerez vyfuk odpredu dozadu,strecha shnije driv.Silnostennej nerez.Ma to tazny,ale zasuvka rozbita.
Papiry r.v.87-eko 10000.Trochu pruser,ale nemusi jit i s papirama.
Bakula dilu.Do auta se vsechny nevejdou.Kdo me zna,vi.
Zahradka zdarma k tomu,to musis mit!
Cena vysoka,takze to stejne nikdo nekoupi.A kdyby nahodou jo,tak si beru predni sedadla s pasy,mozna i zadni pasy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: čtv 07. dub 2016 22:05:59 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
tak už i nejskalnější příznivec široko daleko? :) a ještě s tímhle popisem :D top, pobavils' jako vždy :D

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: čtv 07. dub 2016 22:50:00 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Te jasny ze zabavna forma musi byt.Bych nehazel flintu do zita.To prece nemuze nikdo koupit.Zvlast az reknu co za to chci.Takze to budu muset opravit.Narozdil od ostatnich vraku,stoji mi v suchoucke garazi kde nehrozi zadny dalsi velky hniti a nechutny slunecni zareni.On je na tom ve finale nejhur agregat,to nebude tezky sehnat,do roka.Tak je aji mozny ze neprodam,ale jeste koupim.Pockam co Westik,ten ma porad potize se zprovoznenim,dle pul roku starych zprav.Furt nemuze najit babu co mu zaplati opravu,pacholek.
Takze je porad hodne mozny ze ty novy Cromy dojezdi driv nez ta moje bába,ktera mimochodem vlastne porad jede.Ikdyz ted stoji,oproti novym jsem o 500tis km napred,malou odstavku si muzu dovolit,oni tolik stejne nenajedou.Neubyvaji uz ty novoty vlastne?Se me to zda jako uz docela stary auto,na to ze se to neda generalkovat.Nemas slusnej motor s prevodovkou? :twisted:
Typ si preboucham,dnes uz na STK vi prd kde ma alt 74kw.Prihodis zrepasly poloosy a levej blatnik ve stribrne?Nebudu jezdit prece na modrym. 8-) Bys mel,urcite uz mas mech na gume u okynek. :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: pát 08. dub 2016 8:40:25 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: pát 07. úno 2014 14:45:11
Bydliště: Zlínský kraj
Maňas, Maňas.....Ty vlastně ani prodat nechceš! Měl jsi to pojistit cenou okolo 150tis ať je to jisté! :D Nové Cromy zatím neubývají, spíš naopak! A kolik tam máš vlastně najeto? (ať vím k čemu se mám blížit-při mém nájezdu 5000/rok - to tu budu muset strašit hodně dlouho! :D )

_________________
Fiat Croma 1,9MJ, Emotion, Blu Nettuno 150 koníků, 2009...ale srdcovka je Márejka...
Ex Fiat Marea Weekend 1,9TD100, ELX, 1998 - Strale in argento -a stejně je nejhezčí!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: pát 08. dub 2016 9:01:23 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
o skoronovém motoru a zrepáslé převodovce vím :D ale nedám :D a blatník taky nepustím :D a vůbec ... nepokoušej mě

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: pát 08. dub 2016 12:49:59 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
To mas tak.Uplne prodat nepotrebuji,jen by me to usetrilo cas a drbku s tim.A zkusit prodat jsem to musel,z rodinnych duvodu.Najezd nevim,chastle ma asi jen okolo 500tis.Motoru se tam par otocilo,ale kazdej co jsem do toho daval mel podle odhadu a stari kolem 500-700 tis.To uz jsem pricetl co tenkrat pri dovozu stocili.
Tak tech novych pribyva,jo?Slusnej nabech na konec.Znamena to ze je to stary,cena klesa a ma na ni vic lidi.
Simmy,tak jak je to s tim mechem na gumach u skel dveri?Mas ho tam? :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: pát 08. dub 2016 12:52:51 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Jo a jestli vas zajima stav tacho,tak to je podstivych 194tis :lol: :lol: :lol: A to jsem myslel ze to na dve kila dotahnu.
No vonavka,popelnik jeste panna,v terenu nejeto :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 16:56:04 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. úno 2009 3:34:46
Bydliště: Frenštát p.R.
vidím, že s mechem máš zkušenosti :D stříbrná ho samozřejmě má a V6ka taky a to téměř denně jezdí :D možná by to chtělo mytí víc než 1x za dva roky :D

jinak V6ka na přední nápravě stále bouchá :D ted už i na druhé straně ... a to sem si před lety říkal, že musí být jedna z prvních věcí, které budu řešit :)))

_________________
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 19:14:32 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Bouchat muze,asi nemas zas velkej najezd.No,kdyz se drbes s vyfukem,tak to je jasny ze boucha i druhy.A ten zvuk pri dobre dire vyfuku neni zlej,docela umocnil pozici prvniho na silnici.Mech neodstranovat,je to mikrotesneni.Po odstraneni se prasi do dveri a muze i zatekat,dle stavu puvodni gumy.Stribrnou otoc i druhym bokem,at je zamechovani oboustranne.(mech se dela od severu). 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Croma 2,5TD
PříspěvekNapsal: pát 15. dub 2016 17:30:01 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Nechcete?No jak chcete.Pridam origo 14" plnohodnotnou rezervu Michelin made in Italy,malo jeta.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz