Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 7:58:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 18:57:39 
Offline

Registrován: sob 31. pro 2011 19:45:51
Bydliště: Banovce nad bebravou
Potreboval by som ohlásiť auto poradťe mi čo by bolo najrozumnéšie
Skušal som obiehať okolité vrakoviská stym že za niaky ten uplatok či by mi nevistavili papier o zošrotovaní nikde ani počuť,jedine na jednom mi povedal že mu možem doniesť oholenú karoseriu a 50e a dá mi ten papier...
Dalej som počul že niektorí nahlasili krádež auta ale tuto možnosť by som neriešil leb mi to auto bude stáť ešte dlho doma,a aj potom keby ho nahodov najdu v šrote zbytoční problém a SR policajti si nedaju vysvetliť nič
Ale kamarat mi poradil moťnosť ktorá sa mi pozdáva najviac že on to tak spravil už na kopu aut ktoré rozpredal na dieli,len že jednoducho mám odlhásiť auto na niekoho cudzieho koho mám osobné udaje a že ked on si to auto neprihlási tak papiere prepadnú a žiadny postich nehrozí

čo si otom myslíte??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 19:57:40 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Toto budu potrebovat v nejblizsi dobe taky resit, takze za kazde rady budu i ja rad. Ja jedinne co vim tak kdyz na urade reknes ze si auto nechas jako traktro do lesa nebo nejaky takovy blabol (nebude na pozemni komunikaci), papiry ti zrusi bez problemu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 20:04:02 
Offline

Registrován: sob 31. pro 2011 19:45:51
Bydliště: Banovce nad bebravou
U vas v čechach možno ale u nas to na česné prehlásenie už prestalo fungovať,chceli to znova ale na dva mesiace dovoliť ale ževraj to neschválili....zrmdy birokraticky :evil: :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 21:01:31 
Offline

Registrován: sob 26. pro 2009 8:01:50
Bydliště: Ložín, okr. Michalovce, SVK
no na tvoju otazku si uz odpovedal sam.
Odhlas to na .... ale nie na znameho skor chod za niekym napr. bezdomovcom daj mu 10€ a nech ti ukaze OP(ak ho ovšem ma) opis udaje a uz takto to robil znamy. ;) p.s. aj keby na PZ niečo pindali ty hovor stale svoje prišli kupci predložili mi taketo udaje ktoré som opísal z OP, a tvar sa že ty si odkial mal vediet ze OP je falosny. To ak by nieco pindali lebo niektory bezdomovci maju tr. bytom uvedene len mesto a nie presnu adresu. ale to nemusis brat ako navod ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 21:14:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 16:19:00
Bydliště: Big Ujlak
..policajt pri prehlasovani auta trva natom aby sa osoba na ktoru bude auto prehlasene osobne dostavila na utvar spolu s majitelom

_________________
Fiat Croma 2.5TDs-74kw
http://saliky.webgarden.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 21:28:20 
Offline

Registrován: sob 31. pro 2011 19:45:51
Bydliště: Banovce nad bebravou
To určite nie ja som pred 2 tyždnami kupil cromu a len sme spisali zmlúvu a odhlasovať som to sním nebol
No to nebude problém mám doma občiansky ktorí mi dal spolužiakovi jeden taky feačik ako zalohu za 10e vratil mu len 5 tak mi slubyl že mi ho zajtra donesie,len mi ide oto či nebude mať majitel žiaden postich??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 21:50:06 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
No mozna ne ale kdyz se to dozvi tak ti da treba pres hubu a hlavne kdyz ti necha do zastavy OP tak je to o pokutu a tebe muzou zavrit. Ja jednou byl na poste pro balik moji pritelkyne pani mi ho nechtela dat ze jen majiteli na OP, druhy den tam jdu s jeji OP a kdyz jsem ji ho ukazal malem na me volalaPolicii CR :) a ze je to trestny cin. Ja bych z toho zase tak nevysiloval je to proste jen blba karticka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 22:00:52 
Offline

Registrován: sob 31. pro 2011 19:45:51
Bydliště: Banovce nad bebravou
Tak cez hubu určite nedostanem :lol: a nedal ho mne do zalohy a bolo to už rok dozadu a už ani nebyva v BN.No ja by som stoho mal celkom nervi robyť taketo machynacie,lenže namna to neni pisane a bolo to aj spravach že sa to deje čim dal viac


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 22:05:22 
Offline

Registrován: sob 26. pro 2009 8:01:50
Bydliště: Ložín, okr. Michalovce, SVK
tomi6677 píše:
..policajt pri prehlasovani auta trva natom aby sa osoba na ktoru bude auto prehlasene osobne dostavila na utvar spolu s majitelom

neviem ako je to u vas ale u nas tam novy majitel nemusi byt staci vyplnit ziadost dolozit platne PZP osvedcenie o evidencii vozidla ncast to velke papierove a to je sjo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Možnosti odhlásenia auta??
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 12:28:34 
Offline

Registrován: ned 14. úno 2010 9:52:21
V prípade že, auto ide do iného okresu, stačí splnomocnenie..V prípade, že auto ostáva v okrese, musia byť obaja na Dopravnom Inšpektoráte..

_________________
:ugeek:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz