Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 5:59:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: padá mi nafta
PříspěvekNapsal: pon 29. dub 2013 20:31:18 
Offline

Registrován: ned 01. dub 2012 17:08:19
mám 2.5TD 74kw a ráno ako natočím trocha dlhšie točí a potom chytne na šupu, pri rozjazde ide v pohodie no pri 1700-2000 akoby dosahoval svoj maximálny výkon ale ak pridám plyn na podlahu ide len do 2000-2200 otáčok viacej nepojde, a pri maximálnom výkone ak uberiem plyn začne motor zdochínať
skúšal som aj či to nebude turbom, sundal som hadicu od intercoolera čo ide do sania ale pri 2000 otáčkach tlačí vzduch ako keď je zapnutý vysávač
zrejme to bude to netesnosťou v sacom potrubí keď pri vačšom podtlaku začne cucať vzduch ?
prepadové potrubie s tým nič nemá ?
je vobec niekde v palivovom systeme spatny ventil , napr na rucnej pumpicke alebo v cerpadle ?
dufam ze to nieje chyba cerpadla


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: padá mi nafta
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 14:13:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. úno 2013 18:50:06
Bydliště: Třebíč
Já bych to viděl na tu netěsnost nebo palivovej filtr, ještě mne napadaji vstřiky jestli by to nemohli dělat :?: . Čerpadlo bych nechal až nakonec.

_________________
Fiat Croma 2,4 JTD Emotion 147kw
viewtopic.php?f=10&t=1089
http://www.youtube.com/user/Lars1FK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: padá mi nafta
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 17:36:45 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Mas zapojenou podavaci pumpu?Tu na ktere se da pumpovat rucne.Obcas se strhne zavit sroubu holendru a tak se proste obejde.Cerpadlo ma svou pumpu co si naftu natahne ale zubem casu tato pumpa prestane stacit.Pokud mas podavaci pumpu zapojenou,tak jakakoliv netesnost za ni je videt tekouci naftou.A pred ni vetsinou netesnost nebyva.Ikdyby,podavaci pumpa a pumpa v cerpadle by to spolu stihali,to uz by musela byt lata aby ne.Mel jsem dirku ve vedeni shruba v pulce auta.Terenni vlozky.Krome mastnoty okolo se nic nedelo.Co ten filtr?
Rucni pumpu odpoj na vystupu,nejak to sved do petky a pumpovanim zjisti kolik ti toho jde z nadrze.Musis nejak postupne vyrazovat moznosti problemu.Vstriky nee.Dlouhej start muzou byt i dva zhavice.Nebo nezhavi vubec.Ale to by vlastne neresilo proc nejde do otacek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: padá mi nafta
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 21:00:48 
Offline

Registrován: ned 01. dub 2012 17:08:19
už to mám vyriešené, chyba bola sposobena mnou pri prestavbe, zamenil som si totiz holendre na cerpadle tam kde ide nafta do cerpadla som dal holender s dierkou 1mm a na prepadu z cerpadla som dal holender s dierkou 5mm priemer, takze do cerpadla isla nafta horko tazko a po pridaní plynu polovica nafty isla naspat do prepadu :D :D :D, nechapem ako som si nemohol nevsimnut oznacenie OUT na sroube


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: padá mi nafta
PříspěvekNapsal: stř 01. kvě 2013 14:54:32 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Tak to by me nenapadlo aji kdyby me mlatili :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: padá mi nafta
PříspěvekNapsal: stř 01. kvě 2013 17:45:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. úno 2013 18:50:06
Bydliště: Třebíč
No vidiš a je pro problemu ale taky by měto nenapadlo.
No jo mi co mame elektricky podavaci čerpadlo je to jinak. :lol:

_________________
Fiat Croma 2,4 JTD Emotion 147kw
viewtopic.php?f=10&t=1089
http://www.youtube.com/user/Lars1FK


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz