Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 22:17:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 187 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jozev: Croma/Thema
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 20:27:45 
Offline
Dr. Drátek
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. bře 2012 21:03:15
Bydliště: Chodov u Karlových Varů
Nejde o to, že mi může pomoct, ale o to, že tě fakt někdy nechápu, mohl jsi mít zadara komplet kombíka v automatu a přímo s tímto motorem, a nechtěl jsi to zrovna s tímto motorem, a ted se do toho hrneš,proto to nechápu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jozev: Croma/Thema
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 20:37:12 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
No protoze, to jsem proste ja.
Ja vim a ani nevis jak na to ted kolikrat myslim, porad se o tom bavim se Sabcou, ze za ty vsechny themy na ktere jsem psal nebo byl podivat byla toto asi nejvetsi chyba kterou jsem udelal. Porste ta thema mela vse jak sibr, klimu, barvu atd. Jenze proste tenkrat jsem chtel naftaka (ale divim se, ze me ten automat preci jen nepresvedcil)
Navic jsem se nechtel vzdat sve kastle, coz stale trva ale asi to jinak nepujde :(
Dale se mi sice libi SW je moc krasne ale jak jsi rikal i ty sam sedan je proste nadherny.
SW bych chtel jako druhou themu, tenkrat jsem ji chtel nekam uskladnit ale to je problem panelaku a nemam ho kam dat, navic predtim jsem mel problemy s penezma a uskladnovat auto by me uz asi sruinovalo :(

Proste ted je situace jina, s financema je to daleko daleko lepsi, naftaka ve stavu ktery by mi vyhovoval proste asi nesezenu a hlavne nemam automat na naftaka.

Jezis ani nevis jak si ale trham vlasy (tech par co tam mam), ze jsem ji proste od tebe nevzal PRAVE ZADARMO TO JE NA TOM TO NEJHORSI jezis to jsem byl ale VUL!!!
Ja to ted vim ale co mam delat? Vratit to bohuzel nejde :(
Pripoj se na FB jestli jsi tu... Mas tam odeme SZ a cekam az odepises. (dlouho)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jozev: Croma/Thema
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 22:02:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. úno 2013 18:50:06
Bydliště: Třebíč
Jozev budeš mít s tím velkou honičku to hodit na papíry. Já kdysi měl v plánu taky hodit auto BMW řady 3 do automatů ale úředně nereálny i když se ty auta vyráběli a i k nám dovážely tak by se musela schvalovat individuální modifikace jako kdyby to bylo zcela nový auto a to trvá jednak dlouho a taky je to dost dráhy. Musí to jít do Prahy na ministerstvo dopravy to si vyžadá odbory posudek od technického ústavu pro silniční vozidla a taky posudek z fabriky jestli s touto úpravou souhlasí. Za tito posudky platí ten kdo žádá o změnu v papírech a jsou to nemalé finance. Tak se nabízí otázka jestli se vůbec vyplatí jestli není levnější koupit auto s automatem který bylo už schváleno dilerovy když daný typ auta sem dováží ten každý auto zvlášť nedělá ten má hromadny povolení

_________________
Fiat Croma 2,4 JTD Emotion 147kw
viewtopic.php?f=10&t=1089
http://www.youtube.com/user/Lars1FK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jozev: Croma/Thema
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 6:04:46 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Ano to je pravda, ze asi levnejsi a rychlejsi je koupit auto v automatu a proto i bych rad koupil onu zelenou themu, ktera je navic temer zadarmo.
Jen jak rikam je tam problem s tim svycarskem, znamy se mi na to pojede v sobotu podivat jestli ma vubec cenu se s tim zabyvat.
Pokud ne vykaslu se na to. A dodelame s Milanem tu moji prestavbu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jozev: Croma/Thema
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 12:36:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. úno 2013 18:50:06
Bydliště: Třebíč
Jozev* píše:
Ano to je pravda, ze asi levnejsi a rychlejsi je koupit auto v automatu a proto i bych rad koupil onu zelenou themu, ktera je navic temer zadarmo.
Jen jak rikam je tam problem s tim svycarskem, znamy se mi na to pojede v sobotu podivat jestli ma vubec cenu se s tim zabyvat.
Pokud ne vykaslu se na to. A dodelame s Milanem tu moji prestavbu.

Co mám znamy tak ze Švycarska to ještě jde ale vetši problem je s autama ktery se tahaji z Francie tam jsou většinou problemy s typem motoru.

_________________
Fiat Croma 2,4 JTD Emotion 147kw
viewtopic.php?f=10&t=1089
http://www.youtube.com/user/Lars1FK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jozev: Croma/Thema
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 13:10:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. bře 2011 15:11:42
Bydliště: Praha
Jozev už jinej nebude on zásadně všechno dělá tím nejkomplikovanějším a nejdražším způsobem co existuje a když neexistuje tak si nějakej vymyslí

_________________
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.
Lancia Delta 1.6 HF turbo
Lancia Y 1.2 16V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jozev: Croma/Thema
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 15:51:53 
Offline
Mecenáš fóra

Registrován: pát 06. úno 2009 7:44:56
Jo no je videt, ze me Pavlik zna :)
To bych asi nebyl ja aby to bylo jednoduche.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 187 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz