Fórum FIAT Croma klub

... úlohou tohoto fóra je sjednotit všechny majitele a příznivce vozů FIAT Croma za účelem výměny zkušeností, poskytnutí rad a informací
Právě je pát 19. dub 2024 4:58:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MY Croma 1,9JTD MultiJet
PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 21:39:27 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. říj 2012 17:39:35
Bydliště: Opatovice
Tak už konečně ukazuji naši krásku :-) Maličko zaprášená, tak se omlouvám :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Fiat Croma II 1,9JTD Multijet 88kW 12/2006
Fiat Marea weekend 1,9 tdi 1998 ex
Fiat Tipo 1,4i.e. ex


Naposledy upravil JiFi dne stř 12. říj 2016 5:58:10, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 20. říj 2012 23:11:41 
Offline
Vrchní provokatér fóra
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. úno 2011 21:57:50
Bydliště: Kroměříž
Ale jo,pekny auto.Az budu vekej,tak si taky takovy koupim :D To nemyslim zle.Ale jestli jsi to tady trochu procital,tak vis ze novy auta vseobecne nemusim a s novou Cromou jsem tady vubec nesouhlasil.A je jasny ze se novymu autu v budoucnu nevyhnu.je taky pravdepodobny ze zustanu znacky a typu az me umre muj supr stroj.A vlastne muzu byt rad ze o techto autech neco zjistim diky tobe a tvym zkusenostem.Takze pro tebe i z casti pro sebe doufam ze to neni spatny auto,ze budes mit malo zavad,pri nejlepsim jen beznou udrzbu a maximalni spolehlivost.Pokud ma neco v sobe ze stare Cromulky,tak se ji venuj,dodrzuj terminy naplni a mela by behat jak o zivot.Udrzovany se lip prodava a pro me(treba nekdy)jako kupujicimu lip kupuje.P.S.: v lete! nech vystrikat dutiny,nikdo to u nas v CR neni zvyklej delat,ale je to dost podstatny prave proto ze je to novy.Vychytas tim chyby pri ochrane spodku z vyroby.Hodne krasnych kilometru za volantem! ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 14:15:05 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. říj 2012 17:39:35
Bydliště: Opatovice
Tak podle zatím mém krátkém seznámení je to auto dobrá volba. Zbytečně je z Tvé strany podceňovat novou verzi Cromy, když ta Ti bude sloužit déle, než ta co máš ;-) . Obecně vzato, s autem se mi jezdí dobře, motor je dle všeho v dobrém stavu a čerstvě zajetý. V plánu je běžná výměna filtrů, oleje a dalších náplní a samozřejmě hlavně kontrola případně výměna rozvodu.

Na to, že se jedná o nejslabší motorizaci, tak jede svižně, táhne krásně na všechny rychlosti a dovolím si s ní to, co předtím s žádným (prudká otočka o 180°, předjetí na krátkém úseku, vyřešení kritické situace rychle a účinně). A jsem si jist, že teď zde budu slyšet rejpání :lol:

Své zkušenosti samozřejmě rád zde sdělím. Je mi jasné, že žádné auto není věčné a tak i to naše bude chtít pravidelnou údržbu a vylepšení k potřebám mé rodiny.

_________________
Fiat Croma II 1,9JTD Multijet 88kW 12/2006
Fiat Marea weekend 1,9 tdi 1998 ex
Fiat Tipo 1,4i.e. ex


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 23. lis 2013 8:24:40 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. říj 2012 17:39:35
Bydliště: Opatovice
Tak k mému štěstí jsem před dvěma dny v podzemní garáži potkal sloup při couvání. Zmáčknul jsem si levý blatník, jinak v pořádku. Ale je to krasný vánoční dárek zrovna v době, kdy hledám práci :-( ... Holt když se daří, tak se daří. Jednou jsem se nepodíval do zrcátka a už to bolí....

_________________
Fiat Croma II 1,9JTD Multijet 88kW 12/2006
Fiat Marea weekend 1,9 tdi 1998 ex
Fiat Tipo 1,4i.e. ex


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 23. lis 2013 14:01:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. úno 2013 18:50:06
Bydliště: Třebíč
To je dřive jak na novy boty. Mne tudle na parkovišti někdo trošku štrejchl lak na straně u řidiče na obouch dveřich lehce se to da dohromady. K tomu couvani ja se opřel tudle při couvani o zitku na vejšku asi 50cm jednom zrcatku byla vidět v druem ne nějak jsem to neodhadl a zastavil se až oni ale vubec nic se nastalo ani šrabnuti. Takže ber to sportovně v životě se stanou horši věci. Hlavně zdraví

_________________
Fiat Croma 2,4 JTD Emotion 147kw
viewtopic.php?f=10&t=1089
http://www.youtube.com/user/Lars1FK


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 24. lis 2013 20:52:03 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. říj 2012 17:39:35
Bydliště: Opatovice
Neboj Larsi, svět se nezbořil, jen mi to přináší prostě starost navíc. Žádné z aut jsem dosud neotloukl, jen Tipo tehdy jednou potkalo čelně srnu, ale i tak bez větších následků. I proto si těď připadám jako idiot. Myslím si, že teď mám v hlavě až moc starostí, které nelze jen tak vymazat a jak se člověk nesoustředí, dělá chyby. Tak díky za podporu, snad do plánovaného srazu už bude auti v pořádku. Jinak bych se styděl.

_________________
Fiat Croma II 1,9JTD Multijet 88kW 12/2006
Fiat Marea weekend 1,9 tdi 1998 ex
Fiat Tipo 1,4i.e. ex


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JiFiho Croma 1,9JTD MultiJet
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 15:08:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. říj 2013 22:42:19
Bydliště: Praha
Kamaráde, jestli čteš můj topic, tak víš, že na tom taky nejsem dvakrát super... Naštěstí nemusím (ťuk ťuk) řešit problémy Tvého rázu. Přeju hodně štěstí nejen s Fiatem... Sraz teď nech plavat. Ten počká... ;)

_________________
Live fast, drive with brain...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 17:30:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. úno 2013 18:50:06
Bydliště: Třebíč
JiFi píše:
Neboj Larsi, svět se nezbořil, jen mi to přináší prostě starost navíc. Žádné z aut jsem dosud neotloukl, jen Tipo tehdy jednou potkalo čelně srnu, ale i tak bez větších následků. I proto si těď připadám jako idiot. Myslím si, že teď mám v hlavě až moc starostí, které nelze jen tak vymazat a jak se člověk nesoustředí, dělá chyby. Tak díky za podporu, snad do plánovaného srazu už bude auti v pořádku. Jinak bych se styděl.

, Ahoj nelam to přes koleno prostě bude nebude jsou duležitějši jou jiny věci jako je třeba zdravi. Já v životě nikdy nis nepotkal naštěsti až teď tu zidku ale nic se nestalo takže jak se řika když nejde o život tak jde o ho***o :lol:

_________________
Fiat Croma 2,4 JTD Emotion 147kw
viewtopic.php?f=10&t=1089
http://www.youtube.com/user/Lars1FK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JiFiho Croma 1,9JTD MultiJet
PříspěvekNapsal: úte 01. bře 2016 17:18:45 
Offline
Mecenáš fóra
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. říj 2012 17:39:35
Bydliště: Opatovice
Takže po opravě:

altík: 3500,-
žhaviče: 2000,-
práce: 1500,-

problém s blikáním žhavení to však nevyřešilo, i když proběhla výměna všech za nové, stále si jednotka myslí, že jsou vadné, nebo nedochází k žhavení. V reálu však žhaví, otestováno i relé žhavení na osciloskopu, vše ok. Tak snad někde najít schéma a jít po drátech. Obavám se, aby nebyla v háji řídící jednotka.

_________________
Fiat Croma II 1,9JTD Multijet 88kW 12/2006
Fiat Marea weekend 1,9 tdi 1998 ex
Fiat Tipo 1,4i.e. ex


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz